Cihan Elektronik (Fix Smart) Tamir Ve Ödeme

Ümit Ümit20 Mayıs 20:01

Fix Smart'a 11.05.2020 tarihinde gönderdiğim 749082 takip no.lu ürünüm ile ilgili ariza için 14.05.2020 tarihinde gönderdikleri 749082 kayıt numaralı Huawei ürününüzün onarımının tamamlanması için 879 TL ücreti Garanti Bankası IBAN:TR45********************93 Cihan Elektronik cihazlar san. Tic. A. Ş hesabına yatırıp telefon ile ile de ödediğimi bilgi vermeme rağmen ödeme yapılmadığını kendim arayarak öğrenmiş bulunuyorum. Bu şekilde hizmetten memnun değilim. İşinizi size yaptığım ödemeyi takip etmek zorunda da değilim. Ben ödemiş bilgi de vermişim. Ses kayıtları var. Kontrol edin... Sizi Huawei de şikayet edeceğim. Her gecikme için şikayet edeceğim. 6 günlük kendi hatanız yüzünden mağdur edildim. Yine tamir içinde geçecek süre cabasi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ümit 27 Mayıs 22:27

Sayın yetkili kardeşim; Sana telefonu gönderdiğim süreç yaptığım ödeme. Senden gelen mesaj. Kontrol et. Parayı ödeyip ödediğimi bildirmeme rağmen 3 gün sonra arayıp telefonumun durumunu sorduğumda daha ödeme yapılmadı diyorsunuz. Kargoya bayramdan önce gelir mi dediğimde gelemez diyorsunuz, bugün oldu arıyorum ama hala kargo sürecindesiniz. Otomatiğe bağlamışsınız hep aynı hikaye. Ayın 07.05.2020 tarihinde gönderdiğim telefon 27.05.2020 tarih oldu gelen yok. Muhatap bile yok.

Merhaba, Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Yaşanan pandemi sürecinden dolayı tam zamanlı çalışamıyoruz. bu durumdan dolayı aşırı derecede yoğunluğumuz bulunmaktadır. Anlayışınızdan ötürü teşekkür ederiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler