20 Nisan 2013 #1754309

Finans Emeklilik Habersiz Sigorta Yapıyorlar !

Maaş hesaplarımızın Finansbanka taşınması için banka kartı başvurum esnasında fix kredi kartı başvurusunu da yapmış bulundum.Bana bu kredi kartının herhangi bir ücret kesintisinin olmadığı bildirildi ve kart basım ücreti adı altında bir tutarın ekstremize yansıyacağı bildirildi.


Telefonuma gelen bir mesajda hiçbir şekilde talimatım alınmadan hayat sigortası yaptırdığım ve her ay ekstreme bu sigorta ücretinin yansıyacağını öğrendim.Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak böyle bir sigorta istemediğimi ve kesilen tutarın ekstreme geri iadesini belirttim.İvedi olarak bu sigortanın iptalini ve kesilen ücretin hesabıma iadesini istiyorum.

Cem 179 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi24 Haziran 2013

    1754309 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön