25 Mart 2013 #1706184

Finans Emeklilik BES Hesabımı Donduramıyorum!

Finans Emeklilik şirketinden 3 yıl önce bireysel emeklilik sözleşmesi yaptım ve 3 yıldır primlerimi düzenli olarak kredi kartımdan ödüyordum. Mart ayı için ödenmesi gereken tutarın kredi kartımdan çekilmediğini gördüm. Durumu öğrenebilmek için 5 kez telefon ile 3 kez de şubeye giderek iletişime geçmeye çalıştım.


Otomatik ödeme talimatı verdiğim kredi kartımın son kullanma tarihinin geçtiğini öğrendim. Yeni kart bilgilerini de yazılı olarak verdim. fakat durum halen düzelmedi. BES hesabımın dondurulmaması için uğraşıyorum fakat hiç bir yetkiliden gerekli yardımı alamıyorum.

Ercan 451 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi24 Haziran 2013

    1706184 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Ercan15 Nisan 2013

    Şikayetimi yine şubeye giderek ancak çözebildim. Kendileri kredi kartımın son kullanma tarihi geçtiği için otomatik çekim yapamamışlar. En kısa sürede Finans Emeklilikte bulunan BES hesabımı başka bankaya aktaracağım. Belki orada kaale alınırız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön