04 Şubat 2014 #2274248

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Zarar Ettiriyor

Bireysel emeklilik sisteminde Cigna Finans Emeklilik ve Hayat'ı seçtim, fakat çok pişmanım. Diğer firmalarla çalışan arkadaşlarım sürekli kâr da olduklarını söylerken ben sürekli zarara uğradım. Hesap bilgilendirme mailimde incelediğimde birikimlerin benim yatırdığım tutarın üzerinde olması gerekirken altında olduğunu fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım. Fakat hiçbir soruma tatmin edici bir yanıt alamadım.


Başka firmaya geçersem gecikmiş katılım aidatı adı altında 150 tl'lik bir kesinti olacağını öğrendim. Oysaki ben bu firmaya ödemelerime başladığımda giriş aidatımı ödemiştim ve başka firmaya geçersem hiçbir kaybım olmayacağına dair bilgilendirilmiştim. Başlangıçta büyük birikimler edineceğimde söylenmişti . Yatırımlarımı kendileri benim için uygun fonlarda değerlendireceklerdi, fakat yatırım yaptıkları fonlar nedense hep beni kayba uğrattı. Bende hesabımı döndürdüm. Çıkamıyorum çünkü tekrar kaybım olacak.

Gökhan 548 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi06 Şubat 2014

    2274248 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön