03 Kasım 2015

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Teslim Edilemeyen Poliçe!

23.09.2015 tarihinde başlatmış olduğum Cigna Finans her eve lazım sigortası için öncelikle poliçemin tarafıma ulaştığı ile ilgili bir mesaj aldım ancak elime herhangi bir evrak ulaşmadı. Bunun üzerine konuyu telefonla kendilerine bildirdim ve tekrardan poliçeyi göndereceklerini belirttiler.


03.11.2015 tarihinde beni cep telefonumdan arayan bir arkadaş poliçemin elinde olduğunu bir zarf ile kendisine teslim edildiğini zarfın dışında kendi Adı ve adres bilgilerinin olmasına rağmen içinden benim evraklarımın çıktığını belirtti. Bu durumda benim bir önceki evraklarım kimin elinde, benim olan ve o arkadaştaki evraklar ne olacak. Bana söylenen arkadaşı arayın evrakları yırtmasını isteyin.

Resul 674 Okunma

Cevaplar

  • Resul19 Kasım 2015

    Evet benimle görüşerek bilgi verdiler ama ayın 19.11.2015 u hatta saat gece 22 yi geçti 20.11.2015 diyebiliriz ve araya hafta sonu girecek 23 olacak elime gelen herhangi bir poliçe mevcut değil. İnsan düşünüyor tabi bpoliçem busefer kimin eline geçti. İnsan merak etmeden duramıyor. 18.11.2015 de telefonla aradığım müşteri temsilcisi poliçemin nerede olduğunu bilmediğini söyledi. Tekrar yönlendireceğini söyledi. Bakalım bu sefer poliçenin başına neler gelecek. Süreci buradan yazmaya devam edeceğim.

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi05 Kasım 2015

    4103727 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Resul03 Kasım 2015

    Bu ne ciddiyetsizliktir, ben arkadaşı aradım ve kötü niyetli biri olduğunu var sayalım, yırttım dedi ve yırtmadı ne olacak. Bir diğer konu o arkadaşın evrakları kimde, ve o da diğer kişiyi bulmak zorunda ve evrakları yırtmasını istemesi lazım, bu böyle devam mı edecek. Bu nasıl bir sistem. Bir diğer konu ise adıma iki adet sigorta tanımlanması. Bİr konu için müşteri hizmetlerini aradığımda ne ilginçtir ki bunu da daha sonra tesadüfen öğrendim. Cigna Finans ile İşimiz tesadüflere kaldı. Telefon açarak anca birini iptal ettirdim. Bakalım tesadüfen daha neler gelecek başımıza.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön