17 Eylül 2014

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Para İadesi Yapmıyor!

Finansbank'tan kredi kullandığımda neredeyse baskı ile avantajlı bir sistem olarak adlettikleri Bireysel Emeklilik ile ilgili bir tanıtım yaparak beni sistem içinde dahil ettiler. İstediğim zaman cayma hakkım olduğunuda bildirerek anlaşmayı imzaladım. 4 ay sonra ayrılmaya karar verdiğimde erken ayrılma gerçekleşeceği için paramı alamayacağımı ve bu paranın kesintiye gideceğini söylediler ve ayrılma formunu gönderdiler.


Sistem tanıtılırken özellikle bu cümleler söylenmeksizin bir imza alınıyor ve ardından bu iptal yapıldığında ödemiş olduğunuz size ödenmiyor.Bu nasıl bir avantajlı sistemdir ben anlamış değilim. Ben bu durumda parayı Cigna Finans'a bağışlamış mı oluyorum?

Senem 2.894 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi26 Eylül 2014

    2695855 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön