18 Temmuz
Yorum Yap
#10677642

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat İptalden Sonra Kesinti Yaptı!

Sinirliyim. İptal ettirmiş olmama rağmen sonraki ay yine kesinti oldu. Ne hakla kanuna aykırı olarak cayma hakkımı kullandığım halde kesinti yaparsınız. İlk ay yapılan kesinti tarafıma iade edildi. Madem iptal edilmedi? O halde bu geri iade nasıl yapıldı?


Hesabını hukuk önünde verirsiniz. Kanun dışı işlem yaparak kişisel bilgilerimi kullanamaz, şahsıma ait tek kuruşu alamazsınız.

Hasan 2.181 Okunma

Cevaplar

  • Hasan18 Temmuz

    Cigna Finans ve çalışanlarından özür diliyorum. Kendi hatam sebebi ve öfke ile yanlış kuruma çattım hakkınızı helal ediniz lütfen ( Halk Emeklilik ) ' mis kanun kural tanımayan işgüzarlar. Tekraren özür dilerim yanlışlık için. Görüşme esnasında son derece nazik ve yardımcı tavrınıza da ayrıca teşekkür ediyorum. Kurumunuza ve çalışanlarınıza hayırlı işler, kolaylıklar diliyorum.

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi18 Temmuz

    10677642 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek konunun şirketimiz ile ilgili olmadığı teyit edilmiştir. Sayın Hasan K., Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 0850 222 0 860 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler