24 Mayıs 2016

Cığna Finans Emeklilik ve Hayat İletişimsizlik, İade Yapılmama

Poliçelerimin iptalini sağladığımda özellikle iade yapılıp yapılmayacağını sordum ve bana iade yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen iadenin bir kısmı yapıldı evet ama sonra arayıp tamamının yapılmadığını söyledim, kayıt oluşturuldu sabah arandığımda iade yapılacağına dair bir şey söylenmemiş dendi.


Akşam üzeri tekrar arandım iade yapılacaksa 2 günde yapılır bilgisinin verilmiş olduğu söyleniyor, sizin hatanız yüzünden 2 adet yapılan poliçenin neden tamamı iade yapılmıyor ki. Bu tarz firmaların kendi aralarında iletişimsiz, tutarsız olması zaten ayrı bir olay. artık bu iadeleri yapsanız daha fazla uğraştırmasanız insanları.

Nefise 2.500 Okunma

Cevaplar

  • Nefise27 Mayıs 2016

    Gerekli gorusmeler yapıldı ama müşteri memnuniyeti sıfır verilen sozleri tutmama konuşma dilinde kullanilan ibareleri carpitma hepsi sizde.

  • Nefise26 Mayıs 2016

    Görüşme kayıtlarını dinlettiler evet teşekkür ederim ama görüşmede kesilen tutarların iadesi yapılacak mı diye sorduğum da bana evet 2 iş günü içerisinde iade yapılacak demiş olan müşteri temsilcisinden sonra şimdi tutar belirtilmemiş gibi bir ibare kullanılıyor. Faturadaki tutarların iadesi demek ne demek acaba illa belirtmeli miyim 100 lira diye. İade yapılmayacakmış. Bu kadar güvenilmez bir firma olamaz

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi24 Mayıs 2016

    5567494 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön