24 Ağustos 2013 #1974468

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Her Saat Aranıyor !

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat'tan yapmış olduğum işsizlik sigortası teminatı ve aynı şekilde çekmiş olduğum kredinin sigorta teminatını, 01. 07. 2013 tarihinde deneme amacı ile girmiş olduğum firma 30. 07. 2013 tarihinde işten çıkartma sebebi ile , Cigna Finans Emeklilik ve Hayat bu durumda teminatı karşılayamayacağını ve işsizlik ödeneği alamayacağım uyarısını verdi .


Ancak ben maaş almak değil , sadece kredimin tutarı olan 350 TL gibi rakamı belli bir süre karşılamasını istiyorum . Kredi çekerken banka personeline işsiz kaldığımda , kredimin ödenmesi için sigorta istediğim halde ; bana otomatik fatura ödemelerini karşılayan sigorta yapıp beni bu hale düşürdüğü için ; Cigna Finans Emeklilik ve Hayat 'tan şikayetçiyim . Ödeme gücüm yok ne yapacağım ?

Yasin 501 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi28 Ağustos 2013

    1974468 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön