29 Ağustos 2013 #1981716

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Hakkımı Vermiyor!

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat 'a göndermiş olduğum 2.iktisadi ödeme belgesi, işkur tarafından işsizlik maaşı aldığımın belgesidir Gönderdiğiniz bugün elime ulaşan belgede k, redi sözleşmesi Kredi ödeme planı, Son çalıştığım işyerimden alacağım, işe giriş ve çıkış tarihleri gösteren belge İşten ayrılış bildirgesi. Sigortanın mahiyeti nedir?


1-Benim işe giriş ve çıkış bilgilerimin önemi nedir. 2-Ayrılış bildirgesi neden önemli ,zaten devletin kurumundan belge sunuyorum . 3-Kredi sözleşmesi ve ödeme planı Finansbank ile bağdaşık bir yapınız olmasına rağmen almanız çok mu zor? Neden Finansbank'dan en ufak belgeyi isteyemediğinizi soruyorum. Sözleşmemin tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Cengiz 262 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz23 Ekim 2013

    Firmanın benden istediği evrakları göndermeme rağmen konu ile ilgili tarafıma bilgilendirme yapılmamıştır. Evraklarımın işleme konmasını acilen talep etmekteyim.

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi29 Ağustos 2013

    1981716 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön