10 Eylül 2013 #2003931

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Haberim Olmadan Sigorta Yapmış!

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat'la herhangi bir bireysel emeklilik sözleşmesi yapmamama rağmen, mail adresime 04.09.2013 tarihinde bireysel emeklilik sözleşmeniz hakkında konulu ekinde açılmayan bir 28757.pdf dosyası gönderilmiştir. Kendi firmam dışında başka bir firma ile bireysel emeklilik sözleşmem bulunmamaktadır.


Konu hakkında müşteri hizmetlerinizi aradığımda , benden TC No ve doğum tarihim istenmiştir. Benim özel bilgilerimi nereden ve nasıl aldıklarını açıklamalarını istiyorum. Konu hakkında firmanın sitesindeki iletişim formu ile ayrıca şikayetimi bildirdim. Müşteri hizmetleri bana gönderdikleri mailin nedenini açıklamak yerine , benden ayrıca özel bilgilerimi istemiştir.

Zühtü 1.747 Okunma

Cevaplar

  • Zühtü'nün Teşekkür Mesajı10 Eylül 2013

    Teknik bir hatadan dolayı sehven mesaj gönderilmiş. Mail bilgim ise kulalndığım bir kredi için yapılan geçici hayat sigortası üzerinden alınmış. Şikayetvar com a ve hızlı bir şekilde inceleme yaparak geri dönüş yapan firmaya teşekkürler.

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi10 Eylül 2013

    2003931 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön