01 Ağustos 2014

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Belirlediği Tarihte Maaş Ödemesi Yapmıyor

Cigna Finans'tan yaptırdığım gelirim güvende sigortama istinaden işsiz kalmam sonucunda başvuru yapmam neticesinde belirleyen periyotlarda - her ayın 29'u- 6 ay boyunca maaş ödemesi yapılacağı söylendi. İlk ay o tarihte ödeme yapılmadı. Aramam üzerine meğerse ben her ayın 27-28'i gibi arayıp işsizliğimin devam ettiğini belirtmem gerekiyormuş. Bir yere kadar hoş gördüm.


Temmuz ayı ödemesi için 25/07 de aradım kayıt oluşturuldu. Normal şartlarda 31/07de yatırılması gerekirken 04/08de yatırılacağı söylendi. Bu durum kredi borçlarımın aksamasına neden oldu. Bir daha asla Cigna Finans'la çalışmayı düşünmüyorum. Çünkü söylenenle uygulanan çok farklı.

Nurcan 1.421 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi08 Ağustos 2014

    2598746 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Nurcan06 Ağustos 2014

    Firma ile son görüşmemizde Merve Hanım Salı günleri tahsilatın yapıldığını söylemiştir. Her Ayın 29nda yapılan ödeme bu ay 4ne kadar uzatılmıştır. Ayrıca ayın 4ü pazartesi. Bu işte bir çelişki var. Aklıma baştan savma cevap verdiğiniz bile gelmiyor değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön