15 Mayıs 2014

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Ücret İadesini Yapmıyor.

Yaklaşık 3 ay önce kendi adıma aylık 100 lira bireysel emeklilik ödeme kararı aldım ve birkaç ay sonra fikrim değişerek iptalini talep etmek için aradım. Çıkan müşteri temsilcisi bayan ödediğim bir kaç aylık ücretin iade edilmeyeceğini ve bu rakamın giriş aidatı olarak kesinti yapılacağı söylendi. İşin ilginç yanı 1000 TL ödemeye kadar aylık 100 liradan hesaplarsak 10 aya kadar vazgeçersem bütün param giriş aidatı olarak kesinti yapılacakmış.

3 ay sonra da çıksam 9 ay sonra da çıksam fark etmez. 3 ay sonra çıksam 300 alacak, 9 ay sonra çıksam 900 alacak ve iptal istersem iade etmeyecek. Cigna Finans Emeklilik ve Hayat paramın iadesini talep ediyorum. Bireysel emekliliğimin iptal edilip paramın iade edilmesini istiyorum.

Mustafa 2.759 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi22 Mayıs 2014

    2451610 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön