29 Haziran 2016

Cığna Finans Emeklilik ve Hayat Para Vermemek İçin Ellerinden Geleni Yapıyorlar!

26 Haziran da ilk işsizlik paramı alacağıma dair e-mail yolladılar. Gerekli evrakların 27.06.2016 tarihinde yolladım paramın yatmasını beklerken müşteri hizmetlerini aradım. E-mail yollamadınız diyorlar e-mail yolladığım elimde kanıt olarak var. Geri e-maili 27'sinde yolladığımı yolladım bu seferde 26'sın da yatması gereken parayı 4 Temmuz'a attılar.

Para almaya gelirken hemen alıyorlar ama vermeye gelince bir sürü bahane üretiyorlar. Sorunlu iş yüzünden yolladığım e-maile gelmedi diyorlar. Başından beri problem yaşıyorum artık üşenmeyeceğim elimdeki kanıtlarla beraber hazine müsteşarlığına şikayet edeceğim hırsızlıktır bu paramı hemen yatırın!

Elif 822 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi29 Haziran 2016

    5850673 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön