Cığna Finans Emeklilik ve Hayat İletişimsizlik, İade Yapılmama...

Nefise K. |

Poliçelerimin iptalini sağladığımda özellikle iade yapılıp yapılmayacağını sordum ve bana iade yapılacağı bilgisi verilmesine rağmen iadenin bir kısmı yapıldı evet ama sonra arayıp tamamının yapılmadığını söyledim, kayıt oluşturuldu sabah arandığımda iade yapılacağına dair bir şey söylenmemiş dendi.

Akşam üzeri tekrar arandım iade yapılacaksa 2 günde yapılır bilgisinin verilmiş olduğu söyleniyor, sizin hatanız yüzünden 2 adet yapılan poliçenin neden tamamı iade yapılmıyor ki. Bu tarz firmaların kendi aralarında iletişimsiz, tutarsız olması zaten ayrı bir olay. artık bu iadeleri yapsanız daha fazla uğraştırmasanız insanları.

Etiketler :

Sözleşme İptal Prim İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nefise K.
  27 Mayıs
  15:04

  Gerekli gorusmeler yapıldı ama müşteri memnuniyeti sıfır verilen sozleri tutmama konuşma dilinde kullanilan ibareleri carpitma hepsi sizde.

 • Nefise K.
  26 Mayıs
  16:49

  Görüşme kayıtlarını dinlettiler evet teşekkür ederim ama görüşmede kesilen tutarların iadesi yapılacak mı diye sorduğum da bana evet 2 iş günü içerisinde iade yapılacak demiş olan müşteri temsilcisinden sonra şimdi tutar belirtilmemiş gibi bir ibare kullanılıyor. Faturadaki tutarların iadesi demek ne demek acaba illa belirtmeli miyim 100 lira diye. İade yapılmayacakmış. Bu kadar güvenilmez bir firma olamaz

 • 24 Mayıs
  20:07

  5567494 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili ,

  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli Müşterimiz,

  Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi info@cignafinans.com.tr e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.