24 Temmuz 2015

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Gelirim Güvencede Sigortası!

Finansbank'ın sigortası Cigna Finans'a 93*** no.lu poliçe ile gerilimi güvence altına aldırmıştım. 8 Mayıs 2015'de işten çıkarıldım ödemeyi 60 gün sonra yaptıkları için takibe girdim. Ben onlardan ödeme beklerken onlar ödeme yapmazsanız yasal takip başlatacaklarını söyleyip tehdit ettiler.

2 yıl boyunca 1000 TL için sigorta parası aldılar 500 TL yatırıyorlar sebebi son maaşım raporlu olduğum için düşük yatmış. Şimdi 5 ay daha ödeme alabilmem için sigorta parası yatırmaya devam etmem gerekiyormuş yoksa para alamazmışım. Olmayan gelirimi nasıl sigortalatıyım. Zaten gelirim olmadığı için param yok. Finansbank bir cebime koyuyor diğer cebimden alıyor. Elinizi verirseniz kolunuzu alamazsınız.

Mesut 1.290 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi27 Temmuz 2015

    3401465 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön