24 Ekim 2016

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Bireysel Emeklilik Siteminden Çıkamıyorum!

Asgari ücretli bir çalışanım aylık 1300 TL ücret ile çalışıyorum. Bir de bu beş denilen şeye bankada işte aylık 100 TL yatırıp 25 TL'devlet katkılı emeklilik birikimi deyip bizi de üye yaptılar. Ben 3 ay ödedim 120 TL 100 TL'de değilmiş. Bu sistemin içinde çıkmak için arıyorum müşteri hizmetlerini oradan çıkan olur illaki o kişi bana ''çıkarsanız 300 TL kadar'' dedi.

Yanlış hatırlamıyorsam ''ödemeniz olacaktır adına da bir şey parası'' dedi. Ben hiç alamayacak mıyım diyorum. Yok diyor. Sitede devlet katkı payı hiçbir şekilde rehin edilemez iflas masasına gösterilemez gibi şeyler yazıyor. Ben buraya yatırdığım 360 TL ve devlet payını istiyorum.

Hüseyin 5.965 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi26 Ekim 2016

    6758755 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön