02 Aralık 2014

Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Bilgim Dışında Yapılan Sigorta.

Finansbank kredi kart müşterisiyim. 26 kasımda "talebiniz üzerine" başlıkla telefon ve E-posta adresime gelen mesajla Cigna Finans diye bir firmadan yıllık hayat kart adı altında 9610651 no.lu s. Poliçesi ile bilgim, haberim, ve onayım dışında adıma s, poliçesi tanzim edildiğini öğrendim.

Benim hiçbir zaman böyle bir talebim olmadığı gibi böyle bir firmanın varlığından bile bihaberim. Müşteri temsilcisini arayıp bu sigortayı kabul etmediğimi söylediğimde bana geri döneceklerini söyledi. Ancak peşinden aynı mesaj telefonuma yeniden geldi. E-Posta adreslerine yazdığım şikayet yazılarıma ise hiç bir cevap gelmiyor. Böyle bir sigorta istemedim ve kabul etmiyorum.

Ercan 2.288 Okunma

Cevaplar

  • Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Temsilcisi04 Aralık 2014

    2858840 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili , Müşterimiz iletişim bilgilerinden aranmış olup, kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin e-posta adresine konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterimiz, Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi [email protected] e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz. Saygılarımızla Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön