Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Belirlediği Tarihte Maaş Ödemesi Yapmıyor.

Nurcan T. |

Cigna Finans'tan yaptırdığım gelirim güvende sigortama istinaden işsiz kalmam sonucunda başvuru yapmam neticesinde belirleyen periyotlarda - her ayın 29'u- 6 ay boyunca maaş ödemesi yapılacağı söylendi. İlk ay o tarihte ödeme yapılmadı. Aramam üzerine meğerse ben her ayın 27-28'i gibi arayıp işsizliğimin devam ettiğini belirtmem gerekiyormuş. Bir yere kadar hoş gördüm.

Temmuz ayı ödemesi için 25/07 de aradım kayıt oluşturuldu. Normal şartlarda 31/07de yatırılması gerekirken 04/08de yatırılacağı söylendi. Bu durum kredi borçlarımın aksamasına neden oldu. Bir daha asla Cigna Finans'la çalışmayı düşünmüyorum. Çünkü söylenenle uygulanan çok farklı.

Etiketler :

Ödeme Yapmama / Geç Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  18:03

  2598746 kayıt numaralı şikâyet ile ilgili ,

  Müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli Müşterimiz,

  Şirketimiz ürün ve hizmetlerine ilişkin her türlü soru, öneri, istek, talep ve şikâyetlerinizi info@cignafinans.com.tr e-posta adresimize yada 444 0 984 numaralı Çağrı Merkezimize direkt iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Cigna Finans Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 • Nurcan T.
  06 Ağustos
  16:44

  Firma ile son görüşmemizde Merve Hanım Salı günleri tahsilatın yapıldığını söylemiştir. Her Ayın 29nda yapılan ödeme bu ay 4ne kadar uzatılmıştır. Ayrıca ayın 4ü pazartesi. Bu işte bir çelişki var. Aklıma baştan savma cevap verdiğiniz bile gelmiyor değil.