06 Ekim
Yorum Yap
#10994159

Çiğli Belediyesi Ruhsat Verdiği Halde Denetlememiş!

Ege Xemin firması sahibi B** A***'ın yapmış olduğu binada oturmaktayız. Bina 2. Yılını doldurdu. Şahıs binayı tam bitirmeden eksikleriyle teslim etmiş. Aradığımızda agresif fütursuzca konuşan saygısız bir insanla karşılaşıyoruz ve telefon yüzümüze kapatılıyor. Aşağı otopark ve sığınak bile tam bitmeden giderleri olmadan Çiğli Belediyesi tarafından denetlemeden ruhsat verilmiş!


Daire içleri sorunlu. Resmen ev değil sorun yığını satın almışız. Ve bu kişi İzmir'de zemin yapan isim yapmış bir firma sahibi. Demek ki yaptığı bütün işler böyle sorunlu. Yazık insanlara aldıkları parayı hat etmiyorlar.


Şahıs binanın yapı denetimden geçtiğini söylüyor, yapı denetimin maaşını veren sen değilmişim? Tabi ki senin sorununu yüzüne vurmayacaklar. Madeni veren sen değilmişim?

Ecegülşah 522 Okunma

Cevaplar

  • Ecegülşah06 Ekim

    Sorun müteahit firma Ege zemin Bulent avcı ve Çiğli belediyesinin aşağı sığınak ve otopark i denetlemeden verdiği ruhsat tan kaynaklıdır. Bina yapı denetimden sözde geçmiş ve daire sahiplerine kavga edilerek bıktırılıp bezdirerek mecbur bırakılarak teslim edilmiştir

Ziyaretçi Yorumları