03 Aralık 2017
Yorum Yap
#9853906

Çiftlik Bank Saatlerdir Giriş Yapılmıyor!

Saatlerdir yine Ciftlikbank.com'a girilmiyor önce server dolu diyordu şimdi hiç bağlanmıyor. Bundan bir iki hafta önce iki gün boyunca giriş yapılamadı bir sürü kaybımız oldu şikayet yazdım sonra düzeldi dönüş yapıldı güzelce de ilgilenildi şikayeti kaldırır mısınız dediler bende çözüldüğü için kaldırdım, bin pişmanım.


Bu sisteme üye olduğum güne de inandığım güne de. Mobil uygulamadan girilmediği takdirde normal internet tarayıcısından (Mozilla, Chrome) giriş yapın denildi, girmeye çalışıyorum sayfa sürekli hata veriyor. Resmen insanları kandırıyorsunuz yazıktır günahtır, birkaç saatte bile deli gibi para kaybeden insanlar var evini arabasını bu iş yatıranlar tanıyorum, nasıl ödersiniz bunca insanın vebalini.


Üzülerek söylüyorum ki çıkan tüm haberler asılsız değil bir şey çıkacak hepsinden ki bu kadar mağdur ediliyoruz. An itibariyle tam 28 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum.

Pelin 1.974 Okunma

Cevaplar

  • Çiftlik Bank Temsilcisi31 Aralık 2017

    Değerli Üyemiz, Bildiriminiz yetkili departmanlarımız tarafından incelemeye alınmıştır. İnceleme sonucunda sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler