17 Mart 2014

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Triko Kazakta Çekme Oldu.

Maltepe Karaca Giyim mağazasından aldığım triko kazak üçüncü yıkamada bir beden küçüldü, aynı zamanda aldığım diğer model bir kazağı hala sorunsuz giyiyorum ama çeken kazakla ilgili bana verilen cevap yüksek ısıda ve makinede sıkma yaptığım yönünde ancak ben böyle bir şey yapmadım.

Teknik olarak çeken kazağı dedikleri gibi yüksek ısıda ve makinada tekrar yıkarsam daha fazla çekmemesi gerek. Ancak ben eminim ki dahada fazla çekecek ve iyice keçeleşecek bunu tüketici hakları mahkemesine başvurarak ispatlayacağım. Ürün incelemedeki arkadaşlar ezber cümlelerle idare ediyor.

Yüksel 138 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; İncelemem Departmanımıza göndermiş olduğunuz ürününüz incelenmiştir. Ürün %100 yün lif içermektedir ve yün lifli ürünlerin soğuk su ile elde yıkanması gerekmektedir. Ürün etiketinde de soğuk suda elde yıkanması gerektiği belirtilmiş,fakat bu üründe yüksek ısıda makinada yıkama yapıldığı saptanmıştır.Bu sebepten yün liflerde keçeleşme ile çekme oluşmuştur. Ürün inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri ilişkileri departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön