Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım T-shirt Kullanıcı Hatasıymış!

Edip Ö. |

Batman Park AVM Çift Geyik Karaca Giyim'den aldığım TOSS markalı kırmızı kısa kollu bir t-shirtü hatanın bende olmamasına rağmen değişim için gönderdiğim firma yetkilileri bana gönderdikleri geri iade yazısında yüksek ısıda yıkanmış olmasından dolayı ve asılmadığı için hasar meydana gelmiştir gibisinden bir yazı ve ben hiçbir şekilde ne aldığım t-shirtü neden başka bir elbisemi yüksek ısıda makinede yıkamam.

Bundan dolayı kullanılan ve mağduriyetimin tarafımca giderilmemesinden şikayetçiyim. Bir daha ne ben nede çevremdekilere tavsiye edemeyeceğim bir hizmet anlayışı güden bir firma. Aldığım t-shirtü değişmesinler fakat bana gelen yazıdaki sözler yapmadığım bir şeyden yapmışım gibi sorumlu tutulmalıdır.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  09:30

  Değerli Müşterimiz;
  Ürün inceleme departmanımıza ‘‘ çekme ve açılma ’’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır.Üründe yüksek ısıda yıkama yapılmasından kaynaklanan çekme meydana geldiği tespit edilmiştir. Ürünün iç etiketinde verilen bilgiler dahilinde temizleme yapılması ve sererek kurutulması gerekmektedir. Bu üründe asılarak kurutma yapılmasından kaynaklı etek kısmında esneme meydana geldiği saptanmıştır Ürününüzdeki bu durum hatalı temizleme kaynaklı olması sebebiyle ürün değişimi yapılamamaktadır.

  İyi Günler Dileriz.


  MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DEPARTMANI
  ÇİFT GEYİK KARACA GİYİM
  444 75 72