21 Eylül 2013

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Pantolonda Renk Açılması!

Bursa Kent Meydanı mağazasından (Temmuz 2013) 1 pantolon aldım. Bir defa giydim ve makinede yıkadım. Paçalarında renk açılması oldu. Mağazaya götürdük, prosedür uygulandı, incelemeye gönderildi.

Cep telefonuma "kullanıcı kaynaklı hatadan dolayı ürün mağazaya gönderildi" mesajı geldi. Müşteri hizmetlerini aradım,"Hatamız nedir?" diye sorduk. Kimyasal madde kullanmışsınız dediler. Deterjan kullandım,evet. Yani kimyasal madde sonuçta. Sıvı deterjandan olabilir, çamaşır suyundan olabilir vs vs..uzadı gitti..

Halbuki çok basit dediğim; bir defa giydim ve makinede, hem de deterjanla yıkadım. Deterjanla. Hayır, şimdi benim korkum ne biliyor musunuz? Aldığım t-shirt,takım elbiselerim, gömleğim onlar da Karaca. Çift Geyik Karaca Giyim'den şikayetçiyim.

Güngör 55 Okunma

Cevaplar

  • Güngör26 Eylül 2013

    Cevabınızı defalarca telefondan da dinledim zaten..Yeni bir şey söylemiyorsunuz ki ! Ezberlenmiş,klişe yanıtlar. Müşterinizi anlamaya çalıştığınızı düşünmüyorum.

  • Güngör26 Eylül 2013

    Bir daha mı...Asla !

  • Karaca Giyim Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; 27.06.2013 Tarihinde satın almış olduğunuz pantolonunuz 05.09.2013 tarihinde inceleme departmanımıza renk atması şikayeti ile gelmiş ve teknik ekibimiz tarafından incelenmiştir. Ürün üzerinde ağartıcı madde kullanımdan kaynaklanan renk atmaları gözlemlenmiştir. Ürün yasal süre içerisinde tarafınıza sonuç raporu ile birlikte geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön