02 Kasım 2013

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Pantolon Deforme Oldu!

Uzun zaman kaliteli olduğunu zannederek yüksek fiyatlı ürünlerinden aldığımız Çift Geyik Karaca Giyim sadece satarken müşteri memnuniyetini düşündüğünü yeni farkettik! Aldığım kumaş pantolon kuru temizlemeye talimatlı, bunu bu zamanda anlamayacak kimse olmadığını düşünemeyen Karaca ürünü her zaman ki gibi kullanım hatası diyerek geri yolladı. Bizler bu işleri bilen, bu işlerde çalışmış insanlarız.

Ben alırken fiyatı gözetmeden kaliteli diye alıyorum. Geri dönüşü ise sanki Karaca kalite kontrolcüsü yanımdaymış gibi ürün iç etiketinde yazılan yıkama yapılmamış diyor. Daha küçük çaplı mağazalar bile yeri geliyor hatayı sırf müşteri memnuniyeti için görmüyor amaç güvendir her zaman bu Karaca'da maalesef ki yok. Bundan sonra Karaca'yı kimseye tavsiye etmem. Almaya gidenleride gerekirse kapıdan bile çeviririm.

Sinem 99 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz ; 17.06.2013 tarihinde satın almış olduğunuz ve 20.09.2013 tarihinde deformasyon şikayeti ile inceleme departmanına gelmiştir. Yapılan incelemelerde pantolonuzun % 88 yün içerikli olduğu ve iç etiketinde yazı ve sembollerle yalnızca kuru temizleme yapılması gerektiği belirtilmiştir. Ama bu pantolonda temizleme kurallarına uyulmadığından ve yıkama yapıldığından dolayı yün liflerde keçeleşme ve deformasyon meydana gelmiştir. Oluşan durum kullanıcı temizleme hatası olduğundan dolayı ürün red edilerek yasal süre içerisinde tarafınıza gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 444 7 572

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön