18 Eylül 2013

Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Pantolon Deforme Oldu!

Çift Geyik Karaca Giyim mağazasından almış olduğum pantolon deformasyon oldu. Garantiye gönderdiğimde ise hemen her zaman ki gibi klasik cevap olan kullanıcıdan kaynaklanan nedenlerden dolayı değişim yapılamamaktadır şeklinde bilgi mesajı yolladılar.

Bir insan durup dururken pantolonunu neden yırtar ki. En basit firmalar dahi bu bölgede oluşan deformasyondan dolayı değişim yaparken Çift Geyik Karaca'da bu durumun tam tersi bir durum yaşadım.

Ben bir çok ürünümü buradan alıyordum. Satarken hiç böyle garanti vermiyorlar. Bu mağduriyetim giderilmediği taktirde Karaca mağazalarından hiç bir şekilde alışveriş yapmayacağım gereğinin yapılacağını umar iyi mesailer dilerim.

Berkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Berkan 26 Eylül 2013

    bana hemen kullanici hatasi seklinde rapor gonderdiler ayrica musteri hizmetlerinin de konusma tarzi hic hos drgil

  • Karaca Giyim Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; 08.04.2013 Tarihinde satın almış olduğunuz ürününüz 10.09.2013 tarihinde inceleme departmanımıza gelmiş ve teknik ekibimiz tarafından incelenerek yasal süre içerisinde tarafınıza sonuç raporu ile birlikte geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

  • Berkan 21 Eylül 2013

    hic tasviye etiyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön