Çift Geyik Karaca Giyim'den Aldığım Gömlek Kırışıyor.

Şaban G. |

Çift Geyik Karaca Giyim internet sitesinden 2 tane gömlek aldım. Gömleklerin bir tanesinin yakasında daha ilk kullanımda karton bölümünde kalıcı bir kırışıklık meydana geldi. Mail attım dönen olmadı telefon ettim gönderin bakalım dediler, baya bir sür sonra kullanıcı hatası yüksek ısıda ütülemeden dolayı olmuştur diye cevap geldi.

Ben aynı siparişle iki gömlek aldım ikisinede aynı işlemi ütüyü yaptım ama bir tanesinde bu meydana geldi. Ayrıca kendim memur olduğumdan gömlek giymek zorunda olduğum için baya bir gömleğim var (eski karacalarda var) ama sadece Karaca'nın bu gömleğinde bu sorun meydana geldi. Beğenerek ve Güvenerek aldığım Karaca Markanın sorunumu gidermesi dileğiyle..

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şaban G.
  09 Mayıs
  14:47

  İnternet üzerinden yapmış olsuğum alışveriş sitelerinden en kötüsü KARACA

 • Şaban G.
  09 Mayıs
  14:43

  Aynı seferde iki gömlek aldım ikisinide aynı ütüyle aynı ısıda diğer gömleklerimle beraber ütüledim, ama sadece bu gömlekte bu oldu. Bu sizin için bişey ifade etmiyor mu?

 • 05 Mayıs
  10:38

  Değerli Müşterimiz,
  İnceleme Departmanımıza‘‘ yakada kırışıklık ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Üründe iç etiket bilgilerindeki talimatlara uyulmadan yüksek ısıda ütülemeden dolayı yaka telasında kabarmalar görülmüştür. Oluşan durum kullanıcı ütüleme hatası olduğundan dolayı ürününüz red edilerek tarafınzıa geri gönderilmiştir.

  iyi Günler Dileriz.
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Çift Geyik Karaca Giyim
  444 75 72