25 Mart 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Yanlış Dikilen Düğme!

Ben tüketici olarak Karaca dan alış veriş yapıyorum ve genel olarakda ürünlerinizden memnunum. Ancak 2 ay kadar önce Karaca dan 2 adet kadife pantolon aldım.Bu pantolonlardan birinin ön düğmesi koptu.Bende Şişli Cevahir Avm deki mağazaya getirdim yapılsın diye. Bir düğme yapılacak ben sabah uğradım bana akşam 19:00 gel dediler.

Bende bir hafta sonra uğradım. Önce pantolonu bulamadılar daha sonra buldular bende bakmadan eve geldim.Evde kontrol ettiğimde pantolona Mavi yazan bir düğme takılmış ve çok çirkin duruyordu. Tekrar aynı yere uğradım ve bıraktım. 10 gün oldu biz sizi arayacağız dediler. Ve ben bu pantolonu sadece bir kere giydim.Takdiri size bırakıyorum.

Ziver 67 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; Yaşamış olduğunuz durum için Çift Geyik Karaca Giyim olarak üzüntü duymaktayız. Şikayetiniz dikkate alınmış gerekli uyarılar ve ikazlar ilgili mağaza yetkilisine ve mağaza personellerine yapılmıştır. Bu durumun Çift Geyik Karaca Giyim ile bağınızı koparmamasını temenni eder iyi günler dileriz. İyi günler dileriz.. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön