14 Kasım 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Çift Geyik Karaca Giyim Mağazalarından 4 Ağustos 2013 tarihinde eşime 3 adet pantolon aldık. Tanesi 69. 90 TL olan pantolonları eşim ilk giydiğinde bacak arası pamuklanma yaptı. Sürtünmeden olabileceğini düşündük. Diğer pantolonlarda da aynı sorun meydana geldi. Mağazaya bildirdik.

Zaman önemli değil her zaman yardımcı oluruz denildi. Eşim pantolonların her birini en fazla 10 defa giydi ve pantolonların bacak araları yırtıldı. Mağazaya pantolonları faturası ile götürdük. Bize 2. 5 ay gibi bir sürede tabiki olmaması lazımdı, fabrikaya incelemeye gönderelim dediler. 14 gün sonra fabrikadan bizimle ilgili bir problem yok. Ürünleriniz mağazaya gönderildi cevabı aldık. Kalite anlayışınızı sorgulamanızı rica ederim.

Seda 137 Okunma

Cevaplar

  • Seda18 Aralık 2013

    Sayın yetkili, İlgili ürünün herhangi başka bir yerinde problem olsa kumaştan kaynaklanmadığını düşünebiliriz.Biz bir yere takmış olsak veya başka bir yeri yırtılmış olsa. Pantalon ayağa giyilince yürüme hareketi sırasında doğal olarak pantalon sürtünme yapacaktır. Karacadan pantalonu alıp, giyip sadece yürümeden oturmamızı mı anlatmak istiyorsunuz? Kaldıki 3 pantalonda da aynı problem var ve süre çok kısıtlı bir zaman. Bir buçuk aylık bir sürenin içinde 3 pantalon. Her bir pantalona 5-6 defa giyme hakkı bile doğmuyor. Ben bu pantalonların üçü için hala ödeme yapıyorum ve 2 taksidim daha var. bir ay içinde 3 pantalon yırtılacak kadar ucuz bir üretim midir? Daha uygun fiyata daha ucuz ürün satan mağazalar bile sizin vediğiniz cevabı vermiyorlar. Lütfen ürünlerinizin arkasında durun.

  • Karaca Giyim Temsilcisi13 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürün inceleme departmanımıza ‘ağda deformasyon ve yırtılma ‘’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürünleriniz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünlerin kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştırÜrünlerin ağ kısmında iki yüzeyin sürtünmesinden kaynaklanan erime ve buna bağlı yırtılma oluştuğu tespit edilmiştir. Ürününüzdeki bu durum kullanım kaynaklı olduğu için ürün değişimi yapılamamktadır.Ürününüz 08/11/13 tarihinde inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DEPARTMANI ÇİFT GEYİK KARACA GİYİM 444 75 72

  • Seda19 Kasım 2013

    Ürünlerini satana kadar müşterilerine iyi davranıyorlar. sonrasında müşteri memnuniyeti hizmetleri sıfır. şikayetten sonra aramadılar bile.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön