10 Eylül 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Ürün Değişiminde Sıkıntı!

Çift Geyik Karaca Giyim'in birçok ürününü kullandığım ve yıkadığım halde ne hikmetse tek bir tişörtü yıkamayı bilmemişim. Tişörtün ön ve arka eteğinde 3-4 cm yakın farklılaşma oldu. İncelemede sıcak suyla yıkamışınız kullanıcı hatası deniliyor. Kesinlikle 30 derecenin üzerinde yıkama yapmam ki tişört soğuk narin yıkamada yıkandı.

Kumaşın önüyle arkasının ayrı reaksiyon göstereceği uyarısını neden belirtilmemiş. Çok güvenilir bilimsel testlerinde bu durum çıkmamış mı. Ben o tişörtü kullanmak için aldım ve firmaya güvenerek içim rahat almıştım. Ancak çok şaşkınım. Bariz bir sorun için bu denli uğraş ve üzüntü Karaca'ya yakışmadı. Ürününün arkasında durmayan Karaca'yı kınıyorum ve tabiki hakkımı aramaya devam ediyorum.

Mustafa 67 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Eylül 2013

    Bilir kişileriniz müşteri temsilcinizin ifade ettiği bilimsel testlerinide alıp lütfen gelip evimi incelesinler, apartman yönetim kararı bile var çamaşır asmak yasak. Ben tişörtü soğuk suyla kısa proğramda yıkadım, desenizki sıktırmışınız doğru derdim. Sayın cevap veren yetkili kişi testinizi ve test edenlerinizi çok ciddi testten geçirin bence.Ben ilk defa tişört yıkamıyorum garezimmi var sizin ürettiğiniz tişörte.Dediğiniz şeyleri yapmadığımdan eminim.

  • Mustafa12 Eylül 2013

    Benim evimde çamaşırları asarak kurutma gibi bir imkanım yok nedenle mecburen sererek kurutuyorum,yani asmadığımdan eminim,ki benim asıl şikayetim ön ve arka etekdeki eşitsizlikdi. Tabiki size kanıtlayamam ancak ben eminimki yüksek ısı söz konusu olamaz zira 30 derecenin üzerinde asla çamaşır yıkamam.Haberim olmadan birileri gelip yıkamışmıdır sizce.Kendimden emin olmasam bu kadar uğraşmam yapılan haksızlığa tepkim.Astığımı nasıl bilimsel kanıtladınız gerçekten çok merak ediyorum, benim evimde mandal yok izi olamaz cevabınızı sıkıntıda olan tüm kullanıcılar adına çok merak ediyorum. Ürün mağzada birdaha birdaha inceleyin vicdanınızı rahatlatın, tahmini bilimsel testlerinizle.Adınıza yakışmayan tutumlarınızla bir çok kullanıcı gibi benide çok şaşırtınız.

  • Karaca Giyim Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; 04/08/2012 tarihinde satın almış olduğunuz ürün 06/08/2013 tarihinde ' çekme' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürünün kontrolleri ürün inceleme ekibimizce yapılmış olup üründe yüksek ısıda yıkama yapılmasından kaynaklı oluşan çekme gözlemlenmiştir. Aynı zamanda ürün iç etiketindeki bilgiler dışında asılarak kurutma yapılmasından kaynaklı ürün ön ve arka etek kısımlarında boy farkı meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründeki bu durumlar hatalı temizleme ve kurutma sonucu olması sebebiyle ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan 12/08/2013 tarihinde ilgili mağazamıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön