10 Eylül 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Üretim Hatası Kabul Edilmiyor!

Çift Geyik Karaca Giyim mağazasından almış olduğumuz gömlekte ilk giyimde yukarıdan aşağıya doğru ip atması şeklinde kumaş deformasyonu olduğunu farkettik. Ürün 0008834 numaralı inceleme formu ile gönderildi. Tekstil tecrübesi olmayan herhangi bir insanın bile üretim hatası olduğunu bariz bir şekilde anlayabileceği hatayı firmanın titizlikle çalıştığı söylenen kalite kontrol birimi kullanıcı hatası olarak yorumlamış ve fiziksel zorlama sebebiyle yırtılma olduğuna dair bir cevap vermiştir.

Fiziksel zorlama ile meydana gelecek bir yırtılma nasıl sadece bir sıra ip üzerinden aşağıya doğru etek ucuna kadar gider ve bir kısımda olup bir kısımda olmaz anlamış değiliz. Ürün 19.08.2013 tarihinde Ankara'daki mağazadan İstanbul'a gönderilip 21.08.2013 tarihinde ürün cevabı hazırlanmış, bir gün içerisinde hem titizlikle inceleme yapılıp hem cevap verilmiş olması da ayrı bir kafa karıştırıcı nokta.

Ayrıca ürün cevabı 15 iş günü içerisinde tarafımıza bildirilmediğinden kendimiz mağazaya giderek konu hakkında bilgi almaya çalıştık. Böyle büyük olarak bilinen bir firmanın bu tarz sıkıntılar yaratmasını kınıyorum. Konuyla ilgili yasal yola da başvuracağım. Bir daha herhangi bir alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Ömer 74 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ; 09/06/2013 tarihinde satın almış olduğunuz ürün 20/08/2013 tarihinde ' yırtılma ' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürünün kontrolleri ürün inceleme ekibimizce yapılmış olup ürün sağ koltuk altı kısmında kullanıma bağlı fiziksel zorlama kaynaklı oluşan yırtılma gözlemlenmiştir. Üründeki bu durum kullanım sonucu olması sebebiyle ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan 23/08/2013 tarihinde ilgili mağazamıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön