08 Mayıs 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Sorun Kabullenmeme!

Olivyum çift geyik karaca mağazasından damatlık takım ve ayakkabı aldım. Fakat düğünden sonra elbisenin ipliklerini dışına attığını farkettim belki sim falandır dedim ama 3 ile 4 defa takımı giydim ve ön göysünün kabardığını ipliklenmenin arttığını farkettim. ayakkabı deseniz giyince 1 saate kalmadan ayağınızı yıkamış ıslak ıslak giymişsiniz gibi oluyor.

Takımıda ayakkabıyıda aldığım mağazaya teslim ettim tadilat yapılacağı gerekirse değişeceği söylendi. Ama elbise tadilattan geldi ben teslim ettiğimden daha kötü durumda ve kolları sökük ayakkabı nasıl tadilat ediliyorsa tadilat yapılmış ürünleri bu şekilde kabul etmeyeceğimi söyledim ürün inceleme departmanımızı arayın dediler. şikayetçiyim.

Mehmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz ; Olivium mağazamızdan satın almış olduğunuz ayakkabınız '' iç kısımda deformasyon '' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemelerde ürünün iç astarının yırtıldığı tespit edilmiş ve ayakkabınızın iç astarı değiştirilerek sorun giderilmiştir. Takım elbiseniz ise '' telada kabarma ve lif çıkması '' şikayeti ile tarafımıza gelmiştir. Merkez ürün inceleme departmanı tarafından yapılan incelemede Ürünün ön kısmında kullanımla birlikte oluşan kabarmalar gözlemlenmiştir. Aynı zamanda ürünlerimizde ipek astar kullanıldığı için ince ipek lifleri kumaş yüzeyine çıkmıştır. Tarafımızca yapılan tadilatla problemi giderilmiş ve tarafınıza gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı 0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön