Çift Geyik Karaca Giyim Personel Davranışı Rahatsız Etti!

Öznur A. |

Samsun Çift Geyik Karaca Giyim Piazza AVM şubesine eşimle alışverişe gittik. Bir gömlek beğendi. Bayanlar nerdeyse kabine girecekti, gömleğini iliklemeler yakasını düzeltmeler falan ve dahası üründe indirim vardı. Aldık ücreti verdik hesabımıza göre az ödediğimizi düşündük. Neden böyle diye sorduk cevap vermedi bayanlar.

Anladıkki personel indirimi yapmışlar bu ne demek oluyor. Nasıl bir mantık? Hem Piazza AVM şubesi hemde Merkez' deki şubedeki bayanlar gerçekten kötü. Dönem dönem 2 mağaza arasında rotasyon yapıyorlar zaten. İnanın artık Karaca deyince cinlerim tepeme çıkıyor sinirden. Bayanların ismini hatırlamıyorum keşke hatırlasam deşifre ederdim zevkle. Lütfen gereken uyarı yapılsın.

Etiketler :

Fiyat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur A.
  14 Ağustos
  16:13

  hala cevap bekliyorum neye göre bana indirim uygulanmadı diyebiliyorsunuz ürünün kodu alışveriş tarisi vs hiçbir bilgi elinizde yokki herkese böyle davranılıorsa herzaman herkes indirim beklesin

 • Öznur A.
  01 Ağustos
  13:24

  ÜRÜNE AYRI BİR İNDİRİM YAPILMADIĞINI NEYE GÖRE BİLİYORSUNUZ BEN BURAYA ÜRÜN KODU VE ALIŞVERİŞ TARİHİMİ BELİRTMEDİMKİ KENDİNİZİ AKLAMAK İÇİN SAÇMALAMAYIN LÜTFEN AYRICA KALİTESİZ AHLAKSIZ ELEMANLARLA BU İŞ YÜRÜMEZ SİZLERE GÜVENMİYORUM

 • 15 Temmuz
  10:13

  Değerli müşterimiz ;

  Konu tarafımızca takip edilerek ürüne ayrı bir indirim uygulanmadığı tespit edilmiştir. Şikayetinizi belirtmeniz üzerine Samsun Piazza mağazamızla irtibata geçilerek gerekli uyarı ve ikazlar yapılmıştır. Şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  İyi Günler Dileriz.

  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  T:0212.671.77.88