02 Mayıs 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Temsilcisinin İlgisizliği

Trabzon Cevahir'e Karaca mağazasından alışveriş yapmak için gittim. Gayet güzel kampanyalar ve ürünler vardı. Ancak mağazanızda çalışan elemanlarınız maalesef umursamaz tavırlarıyla bizi çileden çıkardı. Tüm isteklerimizi ya geçiştirdiler ya da kalmadı , bu beden yok şu renk yok gibi alacaksan al almayacaksan meşgul etme edalarıyla davrandılar.

Hatta ben soru sorarken elindeki telefonla mesaj yazıyordu oradaki eleman. Ama biz yılmadık ve mağazadan çıkmadan önce reyonları dolaştığımızda aradığım takım elbisenin bedenin ve rengin olduğunu farkettim. Çalışan elemanlarınızı işe alırken bu konuda ne derece uyarıyorsunuz gerçekten merak ediyorum. Karacayı Boykot ediyoruz!

Fatih 616 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Temmuz 2013

    Umrunuzda değilse umrumuzda olmaz. daha bitti karaca bizim için.

  • Karaca Giyim Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz durum için Çift Geyik Karaca Giyim olarak üzüntü duymaktayız. Şikayetiniz dikkate alınmış gerekli uyarılar ve ikazlar Trabzon mağaza yetkilisine ve mağaza personellerine yapılmıştır. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet için her daim önerilerinizi ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyor , ilerleyen zamanlar için keyifli alışverişler diliyoruz. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön