19 Şubat 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Küçük Beden Ürün VErildi!

İnegöl avm'de bulunan karaca mağazasından aldığım kazağımla ilgili 2 sefer değişim istememe rağmen bana halen, üründe yıkama hatasından kaynaklı iade diye ürünü geri gönderiyorlar.lütfen karaca mağazaları yetkilileri ürünün arkasında dursunlar.

Ben normalde L beden giyiyorum. mağazaya gittiğimde tezgahtar bana bey efendi size M beden verelim sonra bu kazak yıkandıktan sonra biraz daha salar ve tam bedeniniz gelir dedi ve beni bu yönde yönlendirdi.

Malesef kazak uzayacağı yerde kısaldı.ben bunu mağaza yetkililerine bildirdim ve değişim istedim.bana direk mağazada ön yargılı bir şekilde (yıkama hatasıdır).dediler.ben durumu izah ettiğimde o zaman bölgeye gönderelim gelecek olan cevaba göre.

Fahrettin 85 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz ; 25.01.2013 Tarihinde '' çekme '' şikayeti ile göndermiş olduğunuz trikonuz merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemeler neticesinde trikonuzun iç etiketindeki temizleme kurallarına uyulmayıp yüksek ısıda ve makinede yıkandığını tespit edilmiştir. Yıkama kurallarına uyulmayan bu üründe çekme görülmüştür. kullanıcı hatası olan durumdan dolayı trikonuz red edilerek tarafınıza geri gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz. Müşteri Hizmetleri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim T:0212.671.77.88

  • Fahrettin25 Şubat 2013

    19.02.2013 tarihli ve 1639723 no'lu şikayetimle ilgili bildirim yapılmasına rağmen halen çift geyik karaca firmasından bana dönüş yapılmadı.çift geyik karaca firması konuyla,müşterisiyle ve şikayetlerle ne kadar ilgilendiği buradan belli.sayın yetkililer lütfen şikayetlerle ilgilenin. Sizden aldığım kazağı kışın giymek için aldım,ama malesef siz ilgilenene kadar yaz geldi. Tam 45 gündür bu ürün size gidip geliyor.ürünü halen mağazanızdan almadım ve bu neticelenene kadarda almayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön