18 Mart 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Kazağın Kol Lastikleri Gevşedi!

Karacadan alınan2 gün giyilen kazağın kol lastikleri kendini bırakmış. Hiç yıkamadan gönderdim aynen geri geldi sorun yokmuş. Acaba sorunu görmeniz için ne yapmamız gerekiyor. Bu kazak benim işime artık yaramaz. Sorun yok diye imza atan personelinize kargo ile göndereceğim sorunsuz olarak kullansın hiç değilse çöpe gitmesin. Alış tarihi 13.01.2013 antares 914479 nolu fatura.

Not: Araştırdım bu lastiklerin imalatçıları ile görüştüm lastik kalitesiz olandan kullanılmış.

Ekrem 872 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem29 Mart 2013

  Tüynenme sorununu bir kenara bırakınız lütfen. Bu kazağın ilk gün tüm lastikleri kendini bıraktı. Ben böyle bir hatayı kabul edemiyorum. Bu sizin için normal ise o lastikleri neden koyuyorsunuz. Lütfen konuyu tüylenmeye odaklamayın. Lastikleriniz hatalı. Kendiniz deneyip görebilirsiniz. Bizleri yormayın ve ürünün iadesini alın.

 • Ekrem29 Mart 2013

  Sayın yetkili, lütfen yazdıklarınızın bir dayanağı olsun. Ben kazağı giygiğim ilk gün bu lastiklerin tamamı kendini bıraktı. Ben ilk kez yün içerikli bir ürün kullanmıyorum. 3 yıldır giymekte olduğum %100 yün lacoste marka kazaklarımdan sizlere incelemeniz için gönderebilirim. İlk günkü gibi durmakta. Aynı faturada 2 kazak aldım. Neden diğerinin lastikleri bozukmadı. Bilmeniz gereken şu ki ilk gün lastikler kendini bıraktı. Lütfen klişe olmuş cevspları vermeyiniz. Titizlikle inceleseydiniz üzün hatasını fark edebilirdiniz. Kazağın iadesini rica ediyorum. Ekrem Toprak Mak. Müh.

 • Karaca Giyim Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz ; ' Kol ağzı , yaka ve etek ucunda esneme ve tüylenme ' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına göndermiş olduğunuz trikonuz titizlikle incelenmiştir. Yapılan incelemelerde yün lifi içerikli ürününüzde kullanımla birlikte sürtünme kaynaklı tüylenme oluştuğu ve aynı zamanda vücudun formunu almış olduğu tespit edilmiştir. Yün içerikli ürünlerde kullanım ile birlikte ürünün vücudun formuna uyum sağlaması normal bir durumdur. Her türlü yün içerikli ürünlerde bu sağlanır. Oluşan durum normal bir durum olduğundan dolayı ürününüzün müşteri memnuniyeti adına sadece tüylenme problemi giderilerek tarafınıza gönderimi yapılmıştır. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

 • Ekrem21 Mart 2013

  3 günlük kazağın kollarının ucu kendini bıraktı. Bu kazak nasıl giyilecek acaba. Fotoğraflarıda bu. Fabrikaya gitti aynen geldi. Neden acaba.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön