Çift Geyik Karaca Giyim Hiç Kullanmadığım Halde Üründe Çıkan Hata!

Faruk S. |

Marmara Forum Çift Geyik Karaca Giyim Mağazasından 2 adet gömlek aldım. İkisinide aynı ayda, aynı suyla ve deterjanla ılık sudan geçirdim. Ütü yaptım. Bir tanesinde herhangi bir sorun olmazken diğeri üzerinde renk atması oldu. Mağazaya götürdüm incelemeye yolladılar ve gelen sonuç hüsran. Hiç kullanmadığım ürün benim hatam yüzünden bu hale gelmişmiş.

Birkez bile giymediğim gömlek mağazada bekliyor. Aynı anda yıkanan ve ütülenen gömleğin bir tanesinin renk atması benim kusurum olamaz. Üstelik böyle bir sonuç beklemediğim için iadeye gittiğimde arkadaşıma 2 gömlek daha almıştım. Firma açık olan kusurunu bana fatura ediyor. Şikayetçiyim ve makul her ortamda haklarımı arayacağım.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  10:57

  Değerli Müşterimiz ;
  30/06/2013 tarihinde satın almış olduğunuz ürün 05/07/2013 tarihinde ' sol ön kısımda yıkama sonrası lekeler ' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürünün kontrolleri ürün inceleme ekibimizce yapılmış olup üründe kullanım kaynaklı lekeler meydana geldiği tespit edilmiştir. Üründeki bu durum kullanıma bağlı olması sebebiyle ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan 12/07/2013 tarihinde ilgili mağazamıza gönderimi yapılmıştır.

  İyi Günler Dileriz.

  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  0212.671.77.88