Çift Geyik Karaca Giyim Hatalı Ürün Sattı.

Gökhan G. |

Elazığ şubesinden 75 tl karşılığı aldığım gömleğin sol kolunda 1 cm uzunluğunda 2 adet yırtık mevcut. Neden ürünü ambalajından çıkarmadan denemeden aldım markaya olan güvenimden dolayı. Ürünü mağazaya götürdüm ürün incelenmesi için ilgili birime gönderileceğini ve 15 gün içerisinde cep telefonunuza bilgilendirme sms gelecek dediler.

Bugün sms bilgisi geldi. Bize ilettiğiniz üründe üretim yada materyal kaynaklı bir hata bulunmamaktadır. Ürün değişimi ve tadilat yapılmadan ürün şubeye gönderilmiştir bilgisi ulaştı.
Konu ile ilgili tüketici mahkemesine yarın başvuru yapıp hakkımı arayacağım para sokakta kazanılmıyor. Karaca ürünün arkadasın da durmuyor insanları kandırıyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Reklam-SMS-Mail Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Şubat
  17:57

  Değerli Müşterimiz;
  İnceleme Departmanımıza16.03.13 tarihinde almış ve 27.01.14 tarihinde ‘‘ kolda açılma olması ’’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürün sol kol kısmında kullanım kaynaklı sivri veya kesici bir cisim ile temas sonucu oluşan iki adet kesik saptanmıştır. Ürününüzdeki bu durum kullanım kaynaklı olması sebebiyle ürün değişimi yapılamamaktadır. Ürününüz inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir.
  İyi Günler Dİileriz.
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Çift Geyik Karaca Giyim
  444 75 72

 • Gökhan G.
  08 Şubat
  02:58

  insanları kandırmaya hak edilmeyen ücreti kasanıza markanızın değerini bu kadar düşürmeye insanlara hayal satmaya devam eden markayı kim tercik edecek sizce. kaldı ki yılda 3000 TL altında kalmayan bir alışveriş yapan müşteri değil aileden biri olarak buna maruz kalmak çok üzücü...

 • Gökhan G.
  05 Şubat
  12:14

  tüketici hakem başkanlığına yapacağım başvuruda ücret iadesini alacağıma eminim 1 kere bile giymeden ürünün yırtık çıkacak ve marka yönetimi bunu kabul etmeyecek. bu tarz bir yönetim anlayışı olamaz. müşteri memnuniyeti nerede