03 Şubat 2014

Çift Geyik Karaca Giyim Hatalı Ürün Sattı.

28,11,2013 tarihinde aldığım mont 1 buçuk ay içerisinde fermuar kısmının hemen yanından yırtılmaya başladı. Ürünü Marmara forum mağazasına incelenmek üzere verdim 3 gün içerisinde geri dönüş yapıldı. Açıklama şu şekilde idi, ürün benim hatam sonucunda yırtılmış onların ve üretimin hiçbir suçu yokmuş.

Yaklaşık 18 dakika konuştuk hanımefendi yüzüme kapattı. Daha sonra tekrar aradım telefonun kendi kapattığını söyleyen kaba ve laubali bir tavırla Ö*** hanım tekstil müh. bağladı. Yaklaşık 12 dakika konuştuk ve sonunda bana verdiği cevap şöyle idi; size açıklama yapmak zorunda değilim?

Yaşar 103 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar07 Şubat 2014

    Kesinlikte bir daha karacadan ürün almam.

  • Yaşar03 Şubat 2014

    Gerekli olan işlemler yapılmaktadır.Bu durumu hukuki yollara taşımaktayım.

  • Karaca Giyim Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; İnceleme Departmanımıza ‘‘ iç kısımda delikler oluşması ’’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır.Ürünün sağ beden köşesinde iç kısımda kullanımla birlikte sivri bir cisimle temas kaynaklı küçük küçük çizikler/kesikler meydana geldiği gözlemlenmiştir. Bu durum kullanım kaynaklı olması sebebiyle ürün değişimi yapılamamaktadır. Ürün inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir İyi Günler Dileriz. Müşteri İlişkileri Departmanı Çift Geyik Karaca Giyim 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön