Çift Geyik Karaca Giyim Defolu Takımı Kullanıcı Hatası Diye Gönderdiler!

Abdurrahman Ö. |

Çift Geyik Karaca Giyim Fatih şubesinden aldığım takım elbisenin ceketinin arkasındaki defoyu eve gelince farkettik. Gebze Center' da ki şubeden 0012853 numaralı Ürün İnceleme Formuyla merkeze gönderdiler ve kullanıcı hatası diye geri geldi.

Kabul etmeyip tekrar geri gönderdik ancak bir şey değişmedi. Benzer problemi başka bir firmada'da yaşamıştım aynen değiştirerek birde gömlek hediye etmişlerdi. Sanırım kurumsallık farkı burada ortaya çıkıyor.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman Ö.
  22 Nisan
  11:17

  Evet takım elbisem inceleme için bir yerlere gidip geldi. Ancak kılıfta olan ürüne benim hasar verme ihtimalim yok. Ya tadilat esnasında yada taşıma esnasında hasarlanmış olabilir. Ancak yeterince titiz incelenmemiş olacakki bana sadece kullanıcı hatası olarak geri dönüldü. Kullanıcı hiç kullanmadığı ürünü nasıl hatalı kullanabilir.

 • 17 Temmuz
  09:52

  Değerli Müşterimiz ;
  02/06/2013 tarihinde Fatih mağazamızdan satın almış olduğunuz ürün 19/06/2013 tarihinde ' ceket arka kısımda hata ' şikayeti ile merkez ürün inceleme departmanına gelmiş ve titizlikle incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürünün kontrolleri ürün inceleme ekibimizce yapılmış olup üründe hiç bir problem gözlemlenmemiştir. Üründe problem olmaması sebebiyle ürüne herhangi bir işlem uygulanmadan 28/06/2013 tarihinde Gebze mağazamıza gönderimi yapılmıştır.

  İyi Günler Dileriz.

  Çift Geyik Karaca Giyim
  Müşteri Hizmetleri Departmanı
  0212.671.77.88