05 Aralık 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Defolu Pantolon Sattı!

Ekim 2013 yılında Çift Geyik Karaca Giyim'den almış olduğum aynı model farklı renk 3 adet pantolondan bir tanesinin sağ diz üst kesiminde defo gördüm. Satın aldığım tarihten yaklaşık 2 hafta sonra inceleme için mağazaya götürdüm. İnceleme sonucu firmadan pantolonun yıkanmış olduğu ve hasarın böyle oluştuğu yönünde bir rapor oldu.

Müşteri ilişkilerinden M**** bey özetle raporun geçerli olduğunu ve alırken kontrol etmemiş olmamın benim hatam olduğunu belirtti. Benim tarafımdan pantolonun yıkanmadığını ifade etsem de bunun benim iddaam olduğunu ifade ettiler. Bende artık tüketici hakem heyetine başvuracağım. Karaca gibi bir firmaya yakıştıramadığım bir ayıp bu ve pantolonun bizim tarafımızdan yıkanmadığı kesin.

Özcan 76 Okunma

Cevaplar

  • Karaca Giyim Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; 19/11/13T tarihinde inceleme departmanımıza ‘‘ sağ bacak ön arkada dokuma hatası ’’ şikâyeti ile göndermiş olduğunuz ürününüz, kalite kontrol birimimizce incelenmiştir. Ürünün kumaşından, üretiminden ya da ipliğinden kaynaklanan herhangi bir hataya rastlanılmamıştır. Ürün sağ bacak ön-arkada aynı hizada kullanıma bağlı sivri veya kesici bir cisim ile temasından kaynaklı kesikler meydana geldiği tesbit edilmiştir. Bu durum kullanım kaynaklı olması sebebiyle ürün değişimi yapılamamaktadır. Ürününüz ürün inceleme raporuyla birlikte ilgili mağazaya gönderilmiştir. İyi Günler Dileriz MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ DEPARTMANI ÇİFT GEYİK KARACA GİYİM 444 75 72

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön