26 Mart 2013

Çift Geyik Karaca Giyim Ayıplı Deri Mont!

2 Ay önce batman park avm de bulunan çift geyik karaca mağazasından aldığım deri montun çok kısa bir süre içerisinde omuz başlarında renk kaybı meydana geldi kollarında ve yaka kısmında çatlama ve deformasyon meydana geldi bir deri montun bu kadar kısa sürede bu denli deforme olması çok düşündürücü.

Montu2 gün önce aldığım mağazaya götürdüm mağazanın müdürü derhal teslim aldı ve ilgilendi 15 gün içersinde dönüş yapılacağını söyledi umarım mağduriyetim göz ardı edilmez ve en kısa sürede zararım telafi edilir.

Fatih 336 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 09 Nisan 2013

    Bu gün bana çift geyik karacadan mesaj geldi montumu geri göndermişler kullanıcı hayasıymış şöyle sıralamışlar . Ürününüz kol ağızlarının alt kısmında ve omuz kısmında dikiş yanlarında lokal olarak sürtünme kaynaklı renk solması yaka kısmının triko bölgesinde ter ve terin asidik alki özelliğinden kaynaklı renk solması koltuk altı sol omuz bölgesinde tuzlu su (ter) lekeleri görünmektedir vs. Gülmelimiyim acaba bilemedim deri mont koltuk altında ter ve omuzda sürtünme diyorda 2 omuzuda aynı şekilde nereye sürttüm acaba 1.5 2 ay içersinde bu söylediklerinizin üründen değilde benden kaynaklanması tuhaf okadar kısa zamanda olmaz ürününüzün ayıbını bana mal edin siz 500 lira için uydurduruk şeyler söylüyorsunuz sizi şikayet edeceğim bunu bilin.

  • Karaca Giyim Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz ; Ürününüz merkez ürün inceleme departmanında yetkili kişiler tarafından incelendikten sonra çıkan sonuç yasal süre içerisinde raporla tarafınıza bildirelecektir. İyi Günler Dileriz Çift Geyik Karaca Giyim Müşteri Hizmetleri Departmanı T:0212.671.77.88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön