26 Ağustos 2016

Ciddiyetsiz Bir Banka Odeabank!

23/08'de kefilsiz-belgesiz kredi için SMS başvurusu yaptım. Ön onaylı 10000 TL kredi cevabı geldi. 5 dk. sonra müşteri hizmetleri aradı ve kredi onayı için tüm bilgilerimi içeren uzun bir görüşme yaptı. Sonrasında kredimin onaylandığını ve hangi şubeden kullanmak istediğimi sordular. Ben de İzmir-Hatay .şubesini belirttim. Ertesi gün şubeye gittim, sanki ilk müracaat gibi tekrar işiniz, geliriniz gibi sorularla karşılaştım. Halen kredi ödüyor olmamdan dolayı ölümsüz cevabı aldım.

Oturma odası kadar olan şubede personel G*** *** T.C numaramı, adımı, durumumu telefonda anons eder gibi, yüksek tonda bildirdi. Müşteri hizmetleri sistemi benim mali durumumu görmedi mi? Şubeye gideceksem, annemin kızlık soyadına kadar neden sorgulandım? Bir de telefonda kredi kartı teklif ettiler, kabul etmiştim. Ertesi gün bankaya e-mail attım, kredi kartınızı da istemiyorum dedim. Daha önce Odeabank adını hiç duymamıştım, bir daha duymak da istemem!

İbrahim 1.107 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Ağustos 2016

    Bankadan gelen mailde şartlarınız yüzünden kredi veremiyoruz; üzgünüz diye şablon bir cevap verilmiş. Oysa ben neden kredi vermediniz diye sormuyorum. SMS ile cevap verirken sistem benim mali durumumu görmüyor; ardından müşteri hizmetleri kredi işlemi için 12 dk. Sorular soruyor ve kredinizi kullanmak için şubeye davet mesajı geliyor. Şubede de bilgilerimi ilk kez alıyorlarmış gibi tekrar başa dönüyoruz. Şube personelinin ciddiyetsizliği başka bir olay. Tüm bu sorularıma cevap alamadım.

  • Odeabank Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Değerli müşterimizin sitenize iletmiş olduğu mesaj bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. En kısa sürede müşterimize bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz, bankamızın ürün ve hizmetleriyle ilgili öneri, talep ve şikayetlerinizi www.odeabank.com.tr sitemizdeki “Bize Ulaşın” linki ile ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi aracılığı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Odea Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön