Ciceksepeti.com'un Kötü Hizmet Anlayışı!

Ülgen İ. |

05.01.2014 tarihinde siparişte bulundum 1.3 iş günü içerisinde firmaya geleceği aynı şekilde de teslim edileceğinin bilgisi verildi. Ürünün 8 ocağa kadar teslim edilmesi gerektiğinin bilgisini verdim .Vermeme rağmen şikayet ve bilgi maillere atmama rağmen bana hala zaman belirtilememesinin maili geliyor. Ücret alınıp cebe para atılması ne kadar kolay. Firma olarak sürekli burayla çalışıyordum ki artık pes ettim.

Çağrı merkezi denen şey nedir? Tüketicilerin sorunlarının çözülmesi demektir ki müşteri temsilcilerine bile ulaşamıyoruz. Bu ne kötü bir hizmet anlayışidr ödediğim bedelin karşılığı nerede. Sadece bu siteyle kalmayacak her yere reklam edeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  18:48

  Merhaba,

  Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  CicekSepeti.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 79