03 Eylül 2013

Ciceksepeti.com'dan İstediğim Çiçekle Gelen Çiçeğin Alakası Yok!

Bugün CiCeksepeti.Com'dan ablama hediye olarak çiçek yollamak istedim sorunları da beraberin de istemiştim. İlk olarak kredi kartımı kabul etmedi daha sonra çiçek teslimatı 4 saat gecikti en önemlisi sorun ise benim istediğim çiçekle giden çiçeğin alakası yok.

Aynı tür çiçekler sitenizde 30 TL iken ben buna 57 TL ödedim. Aynı çiçeğin para ödenmeden tekrar teslimatının yapılmasını istiyorum. Bir an önce çözüm bulunmalı.

Merve 72 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn.Merve Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön