15 Ocak 2015

Ciceksepeti.com'dan Ürünüm Başkasına Teslim Edilmiş

Ciceksepeti.com'dan hediye olarak bana gelecek ürün alt komşuma teslim edilmiştir. Çağrı merkezinden sözleşmede yer alıyor olarak bilgi verildi. o zaman oraya niye alıcı ismi yazdırıyorsunuz? Açık olarak adrese gönderelim nasıl olsa herkese teslim edebiliyorsunuz.

Mağduriyetimin en acil şekilde çözümlenmesini istiyorum aksi durumda şikayetlerim devam edecektir. Ürünün alıcı olarak Belirtilmiş kişiye teslim edilmesini sağlayın dediğimde biz teslim ettik şikayet talebi açalım diyorlar bumu müşteri memnuniyetiniz sürpriz olarak gelicek çiçek tatsız bir konuya dönüşmüştür. Müşteri hizmetleri yetkilisi çözüm üretmemiş şikayet talebi açalım demişlerdir.

Kübra 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi15 Ocak 2015

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön