15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yine Ulaşmayan Teslimat!

Ciceksepeti bizi rezil etmeye devam ediyor. 1 hafta önceden girdiğim sipariş saat 17. 30 olmasına rağmen ulaşmadı. Birde trafikten ondan bundan diyorlar. Sanki köprünün bir yakasından bir yakasına gidiyorlar. Madem yetiştiremeyeceksin o zaman kapasiten kadar sipariş al. Birde dalga geçer gibi kapasitemizi %30 arttırdık falan yazmışlar. Birde artmasa demek ki bir hafta gidecek sipariş.


Daha rezalet bir durum var ki telefonlarını kapattılar ve hep meşgul çaldırmaya başladılar. Bu kadarına pes bir firmanın ben oldum demesidir.

Volkan 16 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön