07 Temmuz 2015

Ciceksepeti.com Yarı Yarıya Daha Ucuz Çiçeği Gönderdiler!

06/07/2015 tarihinde evlilik yıldönümü için eşime 88 TL olan "Biricik eşime 11 kırmızı gül" isimli paketi 07/07/2015 tarihinde teslim edilmek üzere aldım. Paket teslim edildikten sonra eşimin bu çiçeğin resmini sosyal medya hesabında paylaşması üzerine kendisine getirilen çiçeğin sadece 7 gül içerdiğini, paketin daha sade ve özensiz hazırlandığını fark ettim.

Siteyi araştırdım ve eşime gönderilen paketin 38 TL olan "7 Kırmızı Gül Çiçek Aranjmanı" olduğunu gördüm. Yani benim aldığım çiçeğin yarı fiyatında başka bir paketin eşime ulaştırıldığını anladım. Bunun bilerek yapıldığını, rant amaçlı olduğunu, aradaki farkın bir kesim insan tarafından fark edilmezse cebe indirildiğini düşünüyorum.

Mustafa 338 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa07 Temmuz 2015

    Magduriyetim tam para iadesi şeklinde giderildi. Teşekkürler.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön