18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yapamıyorsanız Boy Boy Reklam Vermeyin!

Çiçeksepeti.com a 5 gün önceden sipariş vermeme rağmen 14 şubat günü gönderilerim yerine ulaşmamıştır.Hadi bir tane olsa neyse eğer ayrı iki adrese iki tane verdiğim halde ikisi de ulaşmıyorsa bu tesadüf şans ya da yoğunlukla açıklanamaz.Üstelik bir tanesi Sultanahmet gibi İstanbul un göbeği olan bir yerdi.


Üstelik müşteri hizmetleri de ilgisiz.Saat akşamın 7 si olmuş halen gün içerisinde ulaşacaktır diyorlar.Bir de gönderi siparişi alırken nereye gönderileceğini soruyorlar.İşyeri mi ev mi diye.Saat 7 den sonra hangi işyeri açık acaba üstelik gönderi saati 18.00 a kadar verilecektir yazmasına rağmen.Son olarak iptal etmeme rağmen gönderilerden biri hala dağıtım da diyor.Seneye gelcek galiba..

Murat 39 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba Murat Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön