16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yanlış Ve Eksik Ürün Gönderdiler Telafisini Yapamadılar!

Dün sipariş etmiş olduğum çiçek eksik ve yanlış gönderilmiş. 11 adet gül istemiştim 7 gül gönderildi, yanlış vazo ile gönderildi, 5.90.-TL ücret ödediğim özel mesaj kartı gönderilmedi.
Durumu pazarlıkla telafi etmeye çalışıyorlar ama ne para iadesini kabul ediyorlar nede yeni çiçek göndermeyi. Zor zar bugün aynı çiçeğin eksiksiz göndereceklerini iddia ettiler ancak hala ulaşmadı.


Teslim edilecek yer işyeri olduğundan dolayı 18:00'e kadar teslim edilmesini istedim. Fakat hala teslim edilmedi. Nasıl geleceği de şüpheli. Yaptığınız işin hiç bir anlamı kalmadı. Hizmetinizi istemiyorum. Paramın iadesini istiyorum.

Ahmet 212 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Şubat 2013

    1 ile 5 gün arasında iade yapılacağı söyledi. Umarım tekrar aramak zorunda kalmam ve yapılır. Ancak şikayet sürecinde de başarı bir kurum değilsiniz. Bir kaç defa farklı kişiler aradı ve yapılandan da, şikayetten de hiçbirinin haberi yoktu. Defalarca aynı şikayeti anlattım. Telafi etmek içinde benimle pazarlık yaptınız. Kurumsal bir firma için kötü bir durum %100 müşteri memnuniyeti diyorsunuz ancak müşteri ile pazarlığa giriyorsunuz.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön